ZAPRASZAMY DO MIELNA

Na terenie ośrodka znajdują się domki campingowe murowane i drewniane o różnorodnym standardzie. Wszystkie wyposażone są w wersalki oraz tapczany. Do domków przyjmowani są goście ze zwierzętami domowymi.

1.domki murowane 2,3 osobowe posiadają pełny węzeł sanitarny wyposażone są w czajnik elektryczny, parawan, leżaki. 
2.domki drewniane wyposażone są w czajnik elektryczny, parawan, leżaki. Jeden domek składa się z dwóch pokoi 2 lub 3 osobowego, z których każdy posiada samodzielną łazienkę z prysznicem. Każdy z pokoi jest sprzedawany oddzielnie.
3.domki drewniane z WC i umywalką wyposażone są   w  czajnik elektryczny. Jeden domek składa się z dwóch pokoi 2 lub 3 osobowych, z których każdy posiada samodzielną umywalkę i WC. Natrysk znajduje się budynku Krokus. Sprzedawane są poszczególne pokoje.
4.domki drewniane z łazienką (natrysk), domki te składają się z dwóch pokoi, węzeł sanitarny wspólny. Domki sprzedawane są w całości.
5.domki drewniane typu  „Dacza” z łazienką (natrysk) z czajnikiem elektrycznym, parawanem oraz  leżakiem. Domki te posiadają dwie sypialnie i pokój dzienny. Sprzedawane są jako całość.