ZAPRASZAMY DO MIELNA

Imprezy Integracyjne

Z dala od zgiełku miasta i codziennego chaosu mogą Państwo zorganizować u nas imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Sala budynku pozwala zmieścić 120 osób. Zapewniamy smaczne jedzenie i profesjonalną obsługę. Dla gości zmotoryzowanych proponujemy parking odkryty, dozorowany znajdujący się na terenie ośrodka. Dodatkowo dla uczestników imprezy proponujemy pokoje  w atrakcyjnej cenie.

Imprezy plenerowe

Ośrodek „Krokus” położony jest na obszernym terenie zielonym o powierzchni 6 ha. W okresie wiosenno-letnim czy wczesną jesienią organizujemy imprezy plenerowe.
Gwarantujemy świetną zabawę przy grillu, ognisku, pieczeniu prosiaka.
Na życzenie klienta możemy zorganizować dodatkowe atrakcje.


Imprezy Okolicznościowe

Krokus świadczy również usługi w zakresie kompleksowej organizacji imprez zarówno rodzinnych (komunie, chrzciny, ważne rocznice) jak i szkolnych (połowinki, imprezy integracyjne). Nasze sale są przygotowane na przyjęcie 120 a mniejsza 30 ,50 osób. Doświadczenie personelu gwarantuje fachową i profesjonalną obsługę, dbamy o najdrobniejsze szczegóły, które przyczyniają się do tego aby nasi goście czuli się u nas doskonale. Ośrodek corocznie organizuje Andrzejki, Sylwestra i zabawy karnawałowe. Nasi goście mają do wyboru dwie sale z orkiestrą i Dj-em.