Szanowni   Państwo  !!

Zapraszamy wszystkich do korzystania z wypoczynku na terenie Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „KROKUS” w Mielnie.
Ośrodek nasz jest obiektem całorocznym, ogólnodostępny.

Ośrodek „KROKUS” jest położony bezpośrednio nad morzem na mierzei oddzielającej jezioro Jamno od morza -  z bezpośrednim dostępem do plaży (własne wyjście). Na całkowicie ogrodzonym i dozorowanym terenie o powierzchni 6 ha, wśród drzew i wzniesień rozlokowane jest kilkadziesiąt domków campingowych oraz budynki murowane z dwoma placami zabaw dla dzieci.

W sezonie letnim tj. od 10 czerwca do 21 września   organizujemy turnusy 10-dniowe.

Organizujemy wczasy, pobyty grup zorganizowanych, imprezy plenerowe,  imprezy okolicznościowe- urodziny, chrzciny, komunie, wesela, bankiety, uroczyste kolacje. 

Do dyspozycji naszych gości mamy boiska do piłki siatkowej, koszykówki, kort tenisowy, stoły do ping-ponga, siłownie zewnętrzne.

Na terenie ośrodka działają punkt gastronomiczny oraz salon masażu klasycznego.

Mali goście mogą się bawić na dwóch trawiastych placach zabaw.

Zmotoryzowani wczasowicze pozostawiają auta na dozorowanych parkingach usytuowanych na terenie ośrodka.

Posiadamy sale konferencyjno- bankietowe wyposażone w sprzęt audiowizualny. Służymy radą i pomocą w zakresie organizacji imprez okolicznościowych.  Nasz personel jest bardzo doświadczony i fachowy.

W roku 2018 dysponujemy wolnymi terminami dla grup zorganizowanych:

  • Budynek Bratek 20.05-31.05.2018, 18.06-30.06, 17.08-31.08
  • Budynek Krokus 20.05-31.05.2018
  • Domki Campingowe z pełnym węzłem sanitarnym 20.05-31.05

Promocyjne ceny dla grup zorganizowanych, emerytów policyjnych, już od 70 zł za osobodzień z pełnym wyżywieniem ( trzy posiłki dziennie).

SERDECZNIE ZAPRASZAMYdomki nad morzem

Mielno noclegi      Unieście noclegi     Mielno kwatery      pokoje nad bałtykiem      noclegi w mielnie      kwatery w mielno