ZAPRASZAMY DO MIELNA

Szanowni   Państwo  !!

Zapraszamy wszystkich do korzystania z wypoczynku na terenie Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „KROKUS” w Mielnie.
Ośrodek nasz jest obiektem całorocznym, ogólnodostępny.

Ośrodek „KROKUS” jest położony bezpośrednio nad morzem na mierzei oddzielającej jezioro Jamno od morza -  z bezpośrednim dostępem do plaży (własne wyjście). Na całkowicie ogrodzonym i dozorowanym terenie o powierzchni 6 ha, wśród drzew i wzniesień rozlokowane jest kilkadziesiąt domków campingowych oraz budynki murowane z dwoma placami zabaw dla dzieci.

W sezonie letnim tj. od 10 czerwca do 21 września   organizujemy turnusy 10-dniowe.

Organizujemy wczasy, pobyty grup zorganizowanych, imprezy plenerowe,  imprezy okolicznościowe- urodziny, chrzciny, komunie, wesela, bankiety, uroczyste kolacje. 

Do dyspozycji naszych gości mamy boiska do piłki siatkowej, koszykówki, kort tenisowy, stoły do ping-ponga, siłownie zewnętrzne.

Na terenie ośrodka działa salon masażu klasycznego.

Mali goście mogą się bawić na dwóch trawiastych placach zabaw.

Zmotoryzowani wczasowicze pozostawiają auta na dozorowanych parkingach usytuowanych na terenie ośrodka.

Posiadamy sale konferencyjno- bankietowe wyposażone w sprzęt audiowizualny. Służymy radą i pomocą w zakresie organizacji imprez okolicznościowych. 

Nasz personel jest doświadczony i fachowy.

 

Promocyjne ceny dla grup zorganizowanych, emerytów policyjnych, już od 70 zł za osobodzień z pełnym wyżywieniem ( trzy posiłki dziennie).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY